فرق بیمه ها

هرگونه سوال و ابهام  در مورد بیمه عمر ایران، زندگی مان و بیمه جامع زندگی ایران در این گفتگو مطرح می شود. خواهشمندم سن بیمه گزار را در پست هایتان بنویسید.

1393/08/21 06:05:50 ب.ظ
مشاهده پروفایل Guest
کل ارسالی ها 0

فرق بیمه ها

بیمه شما با بیمه های خصوصی چه فرقی دارد؟ 

1393/08/26 11:28:26 ق.ظ
مشاهده پروفایل izadi
کل ارسالی ها 82

پاسخ: فرق بیمه ها

 دوست گرامی خیلی عذر میخواهم پاسختان را دیر میدهم. خدمت شما عرض کنم که بیمه ایران بعنوان تنها بیمه دولتی, از سال 1314 سابقه دارد. یعنی 80 سال. نکته این است که "از قبل از انقلاب اسلامی" فعال بوده و در وزارت دارایی خواهد ماند. بدینمنظور که همانطور که در گذشته با وجود جنگ, انقلاب و تمام مشکلات پا برجا مانده, بعد از آن هم خواهد ماند. لذا این اطمینانیست برای بیمه شونده. که تحت هر شرایطی طبق قرارداد به آنچه باید برسد می رسد. همکاران ما در بیمه های خصوصی هم تلاش فراوانی برای خدمت رسانی میکنند. اما تجربه ی کم بیمه های خصوصی از نظر تعداد سالهای فعالیت و نقدینگی نامشخص, تصمیمگیری را برای متقاضیان, کمی سخت کرده است همانطور که برخی از بیمه های خصوصی در چند سال اخیر دچار برشکستگی و ازهم پاشیدگی شدند.

ناگفته نماند تمام شرکت های بیمه ای با هدف سود دو جانبه مردم و شرکت فعالیت می کنند و تلاششان صادقانه است. اما برخی از آنها ناچار به استفاده از تبلیغات هنگفت هستند و برخی مانند بیمه ایران از اعتبار, سابقه و تجربه شان سود می برند.