بیمه مان همان عمر است؟ مزایای جانبی؟

هرگونه سوال و ابهام  در مورد بیمه عمر ایران، زندگی مان و بیمه جامع زندگی ایران در این گفتگو مطرح می شود. خواهشمندم سن بیمه گزار را در پست هایتان بنویسید.

1395/06/16 11:29:08 ق.ظ
مشاهده پروفایل shaghayeghmh
کل ارسالی ها 2

بیمه مان همان عمر است؟ مزایای جانبی؟

با سلام،

دیروز یکی از مشاوران بیمه ایران مستقر در اداره پست، پیشنهاد بیمه عمر مان را به همسر بنده داد، که مزایای ذکر شده آن کمی شک برانگیز است و میخواهم ار آن مطمئن شوم:

1. همسر من 35 سال دارد و در شرایط جسمی کاملا نرمال. به ایشان گفته اند با 10 سال پرداخت سالیانه 2 میلیون تومان، حقوق مادام العمر ماهانه به میزان معادل 1800000 تومان امروزی دریافت میکنند و همچنین نسل بعدی مان نیز حقوق مستمری را دریافت میکنند

2. گفته اند مقدار سود متعلقه، بسته به نحوه پرداخت مبالغ سال اول است. یعنی اگر ماهیانه پرداخت شود، 18 درصد و اگر یک باره و سالیانه پرداخت شود، 25 درصد سود.

3. گفته اند یک بیمه تکمیلی هم روی این بیمه عمر، هدیه میدهند

4. اعلام کرده اند که هرقدر مدت زمان انتظار بیشتر باشد، به ضرر است . مثلا 10 ساله خوب است ولی 30 ساله به ضرر است

 

ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

 

1395/10/08 05:07:50 ب.ظ
مشاهده پروفایل izadi
کل ارسالی ها 82

پاسخ: بیمه مان همان عمر است؟ مزایای جانبی؟

با سلام و پوزش جهت تاخیر در پاسخ دوست گرامی در پاسخ به سوال اول باید بگویم طبق قانون همسر شما و تمامی اشخاص چه در بیمه ایران چه هر شرکتی سن مستمری ۵۰ سال تمام است . پس همسر شما در پایان این قرارداد همسر شما ۴۵ ساله میسود پس شامل مستمری نیست و در زمینه مبلغ هم تا قرارداد بسته نشود مبلغ مستمری دقیق نیست و تقریبی می باشد . ۲. سود ۱۸ درصد تا اول برج ابان ۹۵ بود و الان ۱۶ درصد است ( در تمام شرکتها ) . ۲۵ درصد در این ۱۱ سال فعالیت مستمر در بیمه عمر !!!!!! شما یک سود قطعی و یک سود مشارکت در منافع به میزان ۸۵% در پایان دریافت میکنید . ۳. بیمه تکمیلی رایگان ! اصلا در بیمه عمر در هیچ شرکتی بیمه تکمیلی ندارد جز پاسارگاد که در انجا هم وجه مازاد گرفته میشود . ۴. !!!! با احترام