نام فایل توضیحات حجم(KB)
Image حقوق بازنشستگی - مستمری ۲۰درصد.pdf

yesenlightenedجدول نمونه بیمه زندگی مان برای دریافت مستمری مادام العمر دادن با افزایش بیست درصد (حقوق بازنشستگی برای بالای 50 ساله ها) جدول برای فرد ۳۰ ساله و حدود آن سن است.

245
Image حقوق بازنشستگی-مستمری ۱۰درصد.pdf

جدول نمونه بیمه زندگی مان برای دریافت مستمری مادام العمر با افزایش ده درصد (حقوق بازنشستگی برای بالای 50 ساله ها) جدول برای فرد ۳۰ ساله و حدود آن سن است.

513
Image کودک زیر یکسال ۱۰درصد.pdf

جدول بیمه زندگی مان برای کودک زیر یکسال با افزایش سالیانه ده درصد حق بیمه. 

535
Image کودک زیر یکسال ۲۰درصد.pdf

yesenlightenedجدول بیمه زندگی مان برای کودک زیر یکسال با افزایش سالیانه ۲۰ درصد حق بیمه. بیمه عمر کودکان زیر یکسال بدون شرایط جانبی هستند و بعد از یکسال درصورت تمایل برای دریافت مزایای بیمه زندگی مان الحاقیه میخورند.

221
Image کودک و نوجوان ۱۰درصد.pdf

نمونه جدول بیمه زندگی مان / بیمه عمر ایران برای کودکان بین یکسالگی تا هیجده سالگی با افزایش ده درصدی حق بیمه سالیانه

582
Image کودک و نوجوان ۲۰درصد.pdf

yesenlightenedجدول بیمه زندگی مان / بیمه عمر ایران برای کودک بین یک تا ۱۸ سالگی با افزایش بیست درصدی سالیانه حق بیمه

225
Image نمونه بیمه زندگی مان ۱۰ درصد.pdf

کدام بیمه عمرنمونه جدول بیمه زندگی مان پیشنهادی ما برای حدود سنی ۳۰ سال بعد از ده سال و بیست سال با افزایش ده درصدی سالیانه حق بیمه 

605
Image نمونه بیمه زندگی مان 20درصد.pdf

yesenlightenedنمونه جدول بیمه زندگی مان / بیمه عمر ایران بعد از ده سال و بیست سال. با افزایش بیست درصدی سالیانه حق بیمه برای حدود سنی ۳۰ سال. 

600
Image نمونه مان ۶۰ سالگی.pdf

نمونه بیمه زندگی مان / بیمه عمر ایران برای افراد ۶۰ سال به بالا با افزایش بیست درصدی حق بیمه سالیانه

225
Image نمونه مان سالیانه.pdf

جدول نمونه بیمه مان با سود تضمینی (حداقلی) با پرداخت های سالیانه از ۱ میلیون تا ۵ میلیون تومان. به مدت ۲۰ سال. برای رده سنی ۳۰ ساله با افزایش ۲۰درصدی سالیانه با شرایط و مزایای کامل.

323
10 اشیاء

مشاوره بیمه عمر

ضمانت بیمه عمر

در انتقال صحیح اطلاعات دقت فرمائید بیمه عمر شما در سیستم مرکزی بیمه عمر ثبت می شود. سفارشات ناقص مورد بررسی قرار نخواهند گرفت.

09212059746   88343606 

واتس اپ، تلگرام، بله

 
 

استعلام ارزش بازخرید بیمه عمر
سن:
حق بیمه (هزار تومان):
تعداد سالهای قرارداد:

مبلغ تضمینی ارزش بازخرید با سود 16درصد و افزایش سالیانه 20درصدی حق بیمه

دوستان عزیز دقت کنید. نرخ های موجود در جداول پایین با سود تضمینی محاسبه شده اند نه سود مشارکت در منافع و نه سود پیش بینی.

در بیمه عمر دو نوع سود به کار برده می شود:

سود تضمینی بیمه عمر - بیمه مرکزی۱- سود تضمینی: سود تضمینی بیمه عمر را بیمه مرکزی تعیین می کند و برای تمام شرکت ها یکسان است. نرخ های تمامی شرکت های بیمه یکسان و زیر نظر بیمه مرکزی هستند. یعنی تمامی شرکت ها اعم از بیمه ایران که تنها بیمه دولتیست تا تمام بیمه های خصوصی در حال حاضر با سود ۱۶درصد قرارداد می بندند.  پس جداولی که نرخ ان با سود تضمینی محسابه شده است مانند جداول موجود در این صفحه، حداقل مبلغیست که به شما پرداخت می شود. جدول تضمینی یعنی در بدترین حالت در تمام  طول مدت قرارداد از سود حداقلی ۱۶درصدی برخوردار خواهید بود (به طور دقیق از انجا که سود های سال قبل هم در سود سال جدید محاسبه میشود: ۲ سال اول ۱۶، ۲ سال دوم 13، بعد از 10) .

۲- سود مشارکت در منافع بیمه عمر: وقتی که شرکت های بیمه هر سال بیشتر از انچه مورد انتظار بود سود کردند، مشتریان را در سود خود تسهیم میکنند. این سود معمولا تیرماه از طرف بیمه مرکزی اعلام می شود. بعنوان مثال سال گذشته (اعلام شده در تیر ۹۵) در بیمه ایران سود مشارکت در منافع بیمه عمر ۲۴ درصد و سال قبل ان ۲۴.۹ درصد اعلام شد. یعنی سال گذشته به تمامی افرادی که بیمه عمر ایران داشتند با قرارداد های تضمینی ۱۶ درصد، ۸ درصد بیشتر سود واریز شد (۲۴-۱۶= ۸). اگر نماینده یا شرکتی، در مورد سود مشارکت در منافع، پیش بینی به عمل آورد به آن سود پیش بینی بیمه عمر می گویند که این کار از طرف بیمه مرکزی ممنوع است

پس اگر از شرکت دیگری جدولی گرفتید که مبالغ خیلی بالاتر ازین ارقام است، بدانید ارقامشان بر اساس سود پیش بینی و در نتیجه خلاف قانون است. چرا که سود مشارکت در منافع مشخص نیست و انتهای هر سال مشخص می شود. ولی مشتری این را نمی داند و به ان شرکت اعتماد میکند. در اینده که متوجه شد، مبلغش از مبلغی که در جدول آمده کمتر شده است، شکایت میکند و اینگونه شرکت ها جواب می دهند: "ما صرفا بر اساس سود پیش بینی نرخ دادیم و پیش بینی می کردیم اینگونه شود که نشد، ما تضمین نکردیم." البته اگر همچنان این شرکت های وجود داشته باشند. چرا که اغلب فعالان بیمه عمر اینگونه شرکت ها، صرفا بازاریاب هستند، امسال هستند و سال دیگر خبری از انها نیست. لطفا در انتخاب شرکت بیمه و نماینده ی طرف قراردادتان تحقیق کنید. بیمه عمر قراردادی طولانی مدت است و باید با چشم باز خریداری شود.

نماینده جنرال، درجه ۱ و برتر بیمه ایران در سالهای ۹۱،۹۲، ۹۳، ۹۵ و 96 ایزدی فعال از سال ۱۳۸۴

بیمه ایران (۱۳۱۴)

سود پیش بینی بیمه عمر

 

 

از ما هم نخواستید بیمه عمر بگیرید حتما قبل از خرید استعلام بگیرید. بیمه عمر قرارداد طولانی مدته و پشتیبانی نمایندگی خیلی مهمه. نماینده برتر سالهای 91و 92 و 93 و 95 و 96 بیمه ایران ایزدی کد 20707 (5841 قدیم)

بیمه عمر ایران بیمه زندگی مان از ریال500000 تا ریال20000000