بیمه سپاس بیمه ایرانطرح جدید بیمه عمر ایران به نام بیمه زندگی سپاس ایران، طرحی جذاب برای خواستاران پوشش جراحیست که در بیمه زندگی مان با محدودیت همراه بود. همان پوششی که از آن بعنوان بیمه تکمیلی انفرادی نام می برند.

در بیمه زندگی مان، اعمال جراحی مربوط به عروق کرونر قلب و پیوند اعضای داخلی بدن تحت پوشش امراض خاص قرار داشت و سقف آن تا 20 میلیون تومان بود. اما در بیمه زندگی سپاس هر سال میتوان برای تمام جراحی ها از پوشش جراحی استفاده کرد. سالی 10 میلیون تومان، 15  میلیون تومان و 25 میلیون تومان سه گزینه ی قابل دریافت برای پوشش هزینه اعمال جراحی در بیمه نامه زندگی سپاس ایران هست. این مبالغ بنا به درخواست بیمه شده و تا سقف یکچهارم سرمایه فوت اعمال می شود. به این منظور که اگر سرمایه فوت مبلغ 40 میلیون تومان است، پوشش جراحی نمی تواند بالاتر از یکچهارم آن یعنی ده میلیون تومان شود. پس در این مثال، پوشش 15 یا 25 میلیون تومان قابل درخواست نیست.

لازم بذکر است در بیمه زندگی مان ( مان بیمه ایران)، علاوه بر پوشش سرطان، امراض خاص و فوت عادی و بر اثر حادثه، پوشش نقص عضو،معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی، مستمری از کار افتادگی و هزینه پزشکی ناشی از حادثه وجود دارد اما در بیمه زندگی سپاس ایران، فقط فوت عادی و بر اثر حادثه، سرطان، امراض خاص و جراحی وجود دارد.

بیمه زندگی سپاس ایران ، مستمری ندارد و در انتهای قرارداد مبلغ ارزش بازخرید بصورت یکجا پرداخت می شود.

همانند بیمه زندگی مان، متقاضیان بیمه عمر سپاس، درصورتی که بالای 50 سال باشند یا سابقه بیماری شخصی یا خانوادگی داشته باشند، یا مبلغ سرمایه فوت آنها بالای 50 میلیون تومان باشد، نیاز به آزمایش رایگان بیمه ایران دارند( با ودیعه  200 هزار تومان).

در بیمه مان، امکان پرداخت حق بیمه ها بصورت ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یکساله وجود دارد اما در بیمه عمر سپاس بیمه ایران تنها میتوان حق بیمه را بصورت سالیانه پرداخت کرد.

حداقل مبلغ حق بیمه در بیمه مان بیمه ایران، ماهیانه پنجاه هزار تومان است ولی در بیمه سپاس بیمه ایران، سالیانه دو میلیون تومان.

انتخاب حداقل مبلغ سرمایه فوت در بیمه زندگی مان منعطف است ولی در بیمه سپاس از 40 میلیون تومان شروع می شود.

برای مشاوره غیر حضوری بیمه سپاس بیمه ایران می توانید از طریق تلفن، ویدیو کال واتس اپ، تلگرام تماس بگیرید. بیمه نامه صادر و برای شما ارسال میگردد.  09212059746 صدقی

سفارش بیمه زندگی سپاس بیمه ایران
نام و نام خانوادگي:
کد ملی: 
تاريخ شناسنامه اي تولد: 
شماره موبایل: 
آدرس دقیق پستی بهمراه کدپستی:
مبلغ درخواستی حق بیمه سالیانه به تومان (از سالیانه دو میلیون تومان): 
مدت قرارداد (10 سال به بالا- معمولا 20 ساله):   
سابقه بیماری ها یا اعمال جراحی:
سابقه بیماری های پدر و مادر زیر 65 سالگی:
آیا پدر یا مادر زیر 65 سالگی فوت شدند؟ در اینصورت علت فوت و سن فوت را بفرمایید:
قد و وزن: 
شغل: